مهلت ارسال آثار به جشنواره مهدویت تا ۱۰ اسفند تمدید شد / تمدید ۲۴ ساعتی فرصت شرکت در مسابقه کتابخوانی

۲۱ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۱ کد : ۴۱۴۳۴ اخبار دسته اول گفتگوهای خبری
دبیر سومین جشنواره ملی مهدویت از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۰ اسفند ماه و تمدید ۲۴ ساعتی فرصت شرکت در مسابقه کتابخوانی خبر داد.
مهلت ارسال آثار به جشنواره مهدویت تا ۱۰ اسفند تمدید شد / تمدید ۲۴ ساعتی فرصت شرکت در مسابقه کتابخوانی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم علی حسینی ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به میزان استقبال از جشنواره و درخواست‌های رسیده برای تمدید مهلت ارسال اثر، همچنین با توجه به قرار گرفتن در زمان امتحانات دانشگاه‌ها تصمیم بر این شد که این زمان تا 10 اسفند ‌ماه تمدید شود.

وی با بیان این که محوریت سومین جشنواره ملی مهدویت با موضوع گفتمان سازی مهدویت با تکیه بر موعود یاوری است، یادآور شد: این جشنواره در  بخش های ادبی، هنری،ایده پردازی و کتابخوانی برگزار می‌شود.

دبیر سومین جشنواره ملی مهدویت افزود: مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی سومین جشنواره ملی مهدویت با محوریت کتاب "شهدا بهترین الگو منتظران" از ساعت 9 تا 20 روز چهارشنبه بیستم بهمن ماه بود که به دلیل استقبال گسترده علاقمندان، به مدت 24 ساعت تمدید شد.

وی ادامه داد: این مسابقه بصورت آنلاین و از طریق سایت کتابیار به نشانی http://mahdaviatfest.yarketab.com در حال برگزاری است و پس از پایان مهلت شرکت در مسابقه، همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره اسامی برندگان اعلام خواهد شد و به ده نفر از برگزیدگان این مسابقه کتابخوانی کارت هدیه 3,۰۰۰,۰۰۰ ریالی اهدا خواهد شد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان قم بیان کرد: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره ملی می تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود به وبسایت این جشنواره به نشانی http://mahdaviatfest.ir مراجعه کنند، با شماره 02537832878 تماس بگیرند و یا در پیامرسان های ایتا و واتساپ با شناسه @mahdaviatfest و شماره 09222120313 با دبیرخانه جشنواره ارتباط برقرار نمایند.

 

کلید واژه ها: جشنواره ملی مهدویت تمدید


نظر شما :