کارگاه خبرنگاری ویژه جشنواره مهدویت در دانشگاه قم برگزار شد

۰۵ دی ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۴ کد : ۵۲۰۶۳ اخبار دسته اول بخش‌های جانبی
سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد قم با همکاری خانه مطبوعات و دانشگاه های استان قم کارگاه آموزشی خبرنگاری ویژه بانوان را در دانشگاه قم برگزار کرد.
کارگاه خبرنگاری ویژه جشنواره مهدویت در دانشگاه قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم چهارمین جشنواره ملی مهدویت با مشارکت بخش های مختلف فرهنگی و علمی و هنری کشور درحال برگزاری است.

در همین راستا جهاد دانشگاهی در نظر دارد سلسله کارگاه های آموزشی ویژه چهارمین جشنواره ملی مهدویت برگزار کند.

کارگاه آموزش خبرنگاری به همت جهاد دانشگاهی واحد قم با همکاری خانه مطبوعات و دانشگاه های استان و با تدریس جواد اشرفی از فعالان عرصه رسانه و خبر روز گذشته در تالار یاس دانشگاه قم ویژه بانوان برگزار شد.

سواد رسانه‌ای، نوع خبر، ویژگی ها و ارزش‌های خبری و... از جمله مباحث مطرح شده در این کارگاه است که با استقبال خوب شرکت کنندگان همراه بود.

گفتنی است، اعطای گواهینامه پایان دوره و قابلیت جذب و همکاری با خبرگزاری‌های استان قم از جمله مزایای شرکت در این دوره بوده و شرکت کنندگان کارگاه، کارورزی خواهند داشت. 

یادآور می شود، چهارمین جشنواره ملی دانشجویی مهدویت با محوریت «گفتمان سازی مهدویت با تکیه بر مفهوم انتظار» در چهار بخش ادبی، هنر و رسانه، ایده پردازی و نوآوری و کتابخوانی برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، علاقه‌مندان برای شرکت در چهارمین جشنواره ملی مهدویت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت جشنواره ملی مهدویت به آدرس www.Mahdaviatfest.ir مراجعه کنند.
 

کلید واژه ها: کارگاه آموزشی جشنواره ملی مهدویت چهارمین دوره جشنواره ملی مهدویت خانه مطبوعات دانشگاه قم سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی شعبه دانشگاه قم


نظر شما :