کارگاه‌های آموزش عکاسی ویژه جشنواره مهدویت در موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی

۳۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۵ کد : ۵۴۱۴۹ اخبار دسته اول بخش‌های جانبی
جهاد دانشگاهی واحد قم با همکاری موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی استان قم، یکی دیگر از سلسله کارگاه‌های آموزش عکاسی ویژه جشنواره مهدویت را برگزار می‌کند.
کارگاه‌های آموزش عکاسی ویژه جشنواره مهدویت در موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی

به گزارش روابط عمومی چهاد دانشگاهی استان قم؛ چهارمین جشنواره ملی مهدویت به همت جهاد دانشگاهی واحد استان قم و با مشارکت بخش های مختلف فرهنگی، علمی و هنری کشور درحال برگزاری است.

در همین راستا جهاد دانشگاهی سلسله کارگاه‌های آموزشی را متناسب با بخش‌های مختلف چهارمین جشنواره ملی مهدویت برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، پیرو نشست بررسی ظرفیت‌ها و زمینه‌های همکاری جهاد دانشگاهی استان قم و موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی استان قم در راستای برگزاری جشنواره ملی مهدویت و هماهنگی‌های صورت گرفته یکی دیگر از سلسله کارگاه‌های آموزش عکاسی با موبایل ویژه جشنواره مهدویت به صورت (تئوری و عملی) با همکاری این دو نهاد برگزار می‌شود.

این کارگاه چهارشنبه سوم اسفندماه ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ در ساختمان شماره یک موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی واقع در خیابان بسیج برگزار می شود.

لازم به ذکر است؛ آموزش عملی کارگاه عکاسی با موبایل در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود و آثار تولیدی در این کارگاه دارای امتیاز ویژه جهت شرکت در بخش عکاسی جشنواره ملی مهدویت می باشند.

گفتنی است، چهارمین جشنواره ملی دانشجویی مهدویت با محوریت «گفتمان سازی مهدویت با تکیه بر مفهوم انتظار» در چهار بخش ادبی، هنر و رسانه، ایده پردازی و نوآوری و کتابخوانی برگزار می‌شود.

یادآور می شود، علاقه‌مندان برای شرکت در چهارمین جشنواره ملی مهدویت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت جشنواره ملی مهدویت به آدرس www.Mahdaviatfest.ir مراجعه کنند.

کلید واژه ها: چهارمین دوره جشنواره ملی مهدویت جشنواره ملی مهدویت بخش عکس


نظر شما :