آیت الله کعبی: جشنواره ملی مهدویت یک جشنواره مهم است.

۲۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۴ کد : ۵۸۰۹۷ اخبار دسته اول بخش‌های جانبی
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جشنواره ملی مهدویت یک جشنواره مهم است؛ به نوبه خودم از دست اندرکاران این جشنواره تقدیر می‌کنم.
آیت الله کعبی: جشنواره ملی مهدویت یک جشنواره مهم است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، آیت الله عباس کعبی در دیدار محمد حیدری رئیس جهاد دانشگاهی استان قم، اظهار کرد: نام، یاد و معرفت به امام زمان(عج) دل‌ها را نورانی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه این نور باعث ایجاد حرکت و امید و الهام‌بخش انجام اقدامات بزرگ است، مطرح کرد: مقام معظم رهبری نیز در این راستا معتقد بودند ایمان و امید در سایه انتظار برای فرج محقق می‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با توجه به این موضوع جشنواره ملی مهدویت یک جشنواره مهم است، عنوان کرد: به نوبه خودم از دست اندرکاران این جشنواره تقدیر می‌کنم، چراکه بر اختتامیه جشنواره شاهد حضور پرشور دانشجویان و فرهیختگان بودیم که می‌تواند بازتاب گسترده‌ای داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه چنین برنامه‌هایی مانند جشنواره ملی مهدویت باید هر ساله ادامه داشته باشد و گسترش یابد، خاطرنشان کرد: علم و ایمان باید در کنار یکدیگر باشند چراکه علم بدون ایمان جنایت و ایمان بدون علم عقب ماندگی است. 

گفتنی است در پایان این دیدار نشان جشنواره ملی مهدویت به پاس همراهی آیت الله کعبی و حضور وی در آیین اختتامیه این جشنواره به ایشان تقدیم شد.

کلید واژه ها: چهارمین دوره جشنواره ملی مهدویت جشنواره ملی مهدویت


نظر شما :